Uncategorized

VashaGotivochka

Ринок фінансових послуг завжди затребуваний при будь-якій владі і при будь-якому стані економіки. Це пояснюється тим, що фінанси – основа життєдіяльності будь-якої держави і його суб’єктів. Серед населення найпопулярнішим продуктом фінансових послуг є кредит або позика. Якщо спочатку клієнт звертався за даним продуктом в банк, то сьогодні з’явилася прекрасна альтернатива банкам-мікрофінансові організації, що пропонують послуги мікропозик і мікрокредитування. Тільки останні пару років вони складають гідну конкуренцію банківським організаціям. За цей час кількість МФО зросла від декількох компаній до декількох сотень, які змогли стати повноцінними учасниками фінансового ринку і пропонувати свої послуги по всій території України. Ваша Готівочка (Vasha Gotivochka) і є одна з таких МФО, яка в основу своєї роботи заклала принципи клієнтоорієнтованості і високих стандартів обслуговування. «Гроші швидко і просто». Так говорить рекламне гасло компанії і він відповідає дійсності. Кредит в Ваша Готивочка (VashaGotivochka) оформляється за лічені хвилини. Процентна ставка-2% в день. Клієнт максимально може розраховувати на суму позики до 9 000 грн, вік потенційного клієнта повинен бути в межах 18-60 років. Термін кредитування даної МФО — від 1 до 16 днів. Гроші можна отримати на зазначену банківську карту або забрати в одному з відділень компанії. Офіси та представництва ВашаГотівочка (Vasha Gotivochka) розташовані в багатьох містах і населених пунктах України. Компанія вимагає мінімальний пакет документів-паспорт громадянина України та ваш ідентифікаційний номер.

Як подати онлайн заявку в Ваша Готівочка (VashaGotivochka)?
Якщо ви вперше вирішили скористатися послугами компанії Ваша Готівочка (Vasha Gotivochka), ви можете подати онлайн заявку на отримання кредиту через Інтернет, не виходячи з дому або офісу. Вашаготівочка (VashaGotivochka) пропонує кредит онлайн на карту. Щоб стати клієнтом, необхідно пройти процедуру реєстрації і зробити це можна на офіційному порталі мікрофінансової організації.

Заходьте на сайт компанії і використовуйте для первинного оформлення позики кредитний калькулятор. За допомогою двох бігунків ви вибираєте бажану суму і термін, на який хочете оформити позику. У діалоговому вікні з’явиться інформація з цифрами: тіло кредиту, відсотки, загальна сума до погашення і кінцева дата погашення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *