Uncategorized

Гражданство румынии

Про те, щоб отримати європейське громадянство, замислюються багато. І в цьому плані Болгарія і Румунія є в даний час найдоступнішими з європейських країн. Румунія і Болгарія підтримують подвійне громадянство і вам не доведеться відмовлятися від вашого, отримавши румунське або Болгарське громадянство. Ставши громадянином ЄС, Ви будете користуватися всіма правами громадянина Євросоюзу і зможете абсолютно легально жити, працювати, подорожувати, розвивати бізнес і вчиться в будь-якій країні ЄС . Ми розповімо як отримати гражданство румынии россиянам.

Чесна співпраця

Виходячи з того, що ідея отримати паспорт Євросоюзу досить популярна на наших просторах, фірм, що пропонують свою підтримку у вирішенні цього питання, є чимала кількість. Але питання не в їх числі, а в тому, що лише деякі можуть чесно гарантувати вам досягнення поставленої мети. 01
Досвідчений спеціаліст
Ми постійно працюємо в даній сфері, тому володіємо всіма необхідними і актуальними даними, а також встигли обзавестися потрібними знайомствами в Румунії. Все це спрощує нашу роботу і гарантує результат – з нами паспорт ЄС точно буде доступний вам.

02
Прийнятна вартість
Ми працюємо безпосередньо з румунськими державними інстанціями і не передоручаємо вашу справу нікому іншому. Тому і переплачувати вам не доводиться. Отримати румунське громадянство без посередників завжди більш вигідно і надійно.

03
Конфіденційність
Як вже говорилося вище, ми працюємо виключно безпосередньо з державними службами Румунії. Тому ваші документи не потраплять в руки третіх осіб, а вся довірена інформація залишиться конфіденційною.

04
Повний супровід
Це стосується не тільки допомоги в отриманні необхідних документів для оформлення румунського громадянства, а й подальшу підтримку – при прийнятті присяги, при отриманні паспорта (в тому числі закордонного паспорта). Тому, звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що в нашій особі ви купуєте надійного партнера, до якого можна звертатися і в майбутньому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *