Без рубрики

Садовая техника

Вже складно уявити собі роботу на улюбленому дачній або садовій ділянці без використання допоміжної садової техніки. З її допомогою можна не тільки швидко виконати роботу пов’язану з доглядом території, але і значно полегшити собі працю.

Щоб техніка для саду та городу служила, Вам протягом довгих років, потрібно серйозно підходити до вибору виробника. В інтернет-магазині «Будтех» Ви можете купити садову техніку, у нас представлений великий асортимент садової техніки і садового інструменту від торгових марок: Bosch, Makita, Сталь, Forte, Werk і багатьох інших. Купити садовий інструмент або садовая техника можливо не виходячи з дому, просто оформивши замовлення.

Основні види садової техніки

Мотокоси, тримери

Призначені для скосу трави і невеликих чагарників, на рівній або горбистій місцевості. Конструкція інструменту складається з електричного або бензинового двигуна, металевої штанги і зручної рукоятки велосипедного або D-образного типу. В якості ріжучого елемента використовується корд з волосінню або ніж. Спеціальний плечовий ремінь, мінімізує навантаження на основні задіяні частини тіла (спину, руки, плечі) і зробить роботу максимально комфортною. Використовуючи мотокосу або тример, ви максимально швидко додасте своєму садовому ділянці або прибудинкової території, доглянутий вигляд. Такий садовий інструмент купити Ви можете в спеціальному розділі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *