Без рубрики

Силиас

Даний фармацевтичний препарат належить до лікарських засобів, що застосовуються в лікуванні захворювань статевої сфери у чоловіків (еректильної дисфункції).

Основним активним компонентом є тадалафіл. Це – селективно оборотний інгібітор фосфату фосфодіестерази п’ятого типу, фермент, який знаходиться в пещеристом тілі, гладких м’язах, інших органах і відділах людського організму. Внаслідок стимуляції статевої в організмі чоловіка відбуваються біохімічні і фізіологічні процеси, які в підсумку викликають розслаблення гладких м’язів, потім кров приливає до статевого члена, як наслідок – відбувається ерекція. Ми пропонуэмо сиалис купить.

Слід зазначити, що тадалафіл проявляє ефективність тільки в умовах статевої стимуляції. Дія препарату виникає через чверть години (якщо є статеве збудження) і триває на протязі 36 годин.

Не робить негативного впливу на органи зору, його гостроту. Не впливає на якість сперми або рівень статевих гормонів. Розглянуте лікарський засіб протипоказано застосовувати у випадках, коли у пацієнта є виражена гіперчутливість (алергія) до основного або до однієї з допоміжних компонентів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *