Без рубрики

Чистка лица

Для кожної жінки догляд за шкірою обличчя важливий в будь-якому віці. Якщо є необхідність чищення особи, то цю процедуру слід пройти у професійного косметолога щоб уникнути закупорювання пір і прояви запальних процесів на обличчі. Особливо необхідно це тим, у кого шкіра схильна до жирності, і як наслідок, регулярно з’являються вугри, чорні точки і прищі. Чистка обличчя в Києві сприяє нейтралізації запальних процесів і загальному поліпшенню стану шкіри. Чистка може бути як чисто гігієнічною процедурою, так і лікувальною, і особливо популярна навесні і влітку.

Способи Чистка лица в Киеве:
Механічна (мануальна, ручна)
Це один з найефективніших способів догляду за проблемними ділянками шкіри обличчя. Цей спосіб проводиться без спеціальних інструментів і обладнання. На підготовчому етапі шкіра розпарюється, на неї наноситься холодний гель. Після цього косметолог вручну очищає пори і наносить на обличчя маску із заспокійливим ефектом. Сам процес досить болючий, але ефект не змушує себе довго чекати.

Апаратна:
Ультразвуковий
Також досить популярна процедура. Після того, як шкіра розпарені спеціальними масками, ультразвукові вібрації апарату руйнують відмерлі клітини і бактерії, а молоді клітини починають активно розвиватися. Курс ультразвукової чистки дозволяє домогтися звуження пір і зменшення виділення шкірного жиру. ·

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *