Без рубрики

Натяжные потолки

Існує кілька сотень, якщо не тисяч, компаній, які не тільки постачають на ринок натяжні стелі і монтують їх, а ще й виробляють. Як потять, якому виробникові віддати перевагу? Який тип натяжної стелі вибрати? Які плюси і мінуси натяжних стель варто врахувати при остаточному виборі в їх користь? Відповіді на ці та інші питання зібрані для вас на цій сторінці. Ми розповымо про натяжные потолки цена.

Модні нині натяжні стелі, були відомі багато десятків століть тому, коли античні «дизайнери» придумали, як декорувати стелі залів та інших приміщень полотнами тканини.

Отже, що таке натяжні стелі? Екскурс в історію…
В ті часи, як правило, використовувався шовк, який за кольором підбирався під інтер’єр кімнати. Виглядало це просто дивовижно. Звичайно, такі шовкові «підвісні» стелі могли собі дозволити люди дуже заможні. І справа була не тільки в тому, що тканина дорога і її потрібно відразу багато. Шовк вигорав, втрачав колір і провисав під своєю вагою, тому майстрам доводилося міняти його щороку. З тих пір багато чого змінилося…

Що таке натяжні стелі в сучасному розумінні?
Як виглядає конструкція сучасного натяжної стелі?

Натяжні стелі, їх сучасна конструкція, являють собою дуже міцну тонку плівку, яка натягується на, попередньо змонтовану, раму-каркас.

За бажанням власника квартири, будинку можна створити ідеально рівну однорідну поверхню стелі або надати якусь іншу форму. Натяжна стеля можна монтувати і на завершальній стадії ремонту, і в створеному раніше інтер’єрі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *