Без рубрики

Артропант

Артропант — це лікувальний крем вітчизняного виробництва, розроблений для усунення захворювань хрящової тканини. Продукт є новинкою на російському ринку і позиціонується як ефективний засіб для відновлення суглобів. Але в мережі все частіше з’являються питання: «а розлучення Артропант чи ні?». Щоб розібратися в цьому, ми підготували оглядову статтю і спробували розкрити всі переваги і недоліки даного засобу. Згідно зі світовою статистикою, кожна третя людина страждає захворюваннями суглобів. Біль в колінах, хрускіт при русі, ломота кісток, дискомфорт — все це ознаки артриту. І якщо ви хочете усунути неприємні відчуття і вилікувати суглоби, то слід негайно використовувати якісні лікувальні засоби. І сьогодні ми з’ясуємо, чи підходить для цих цілей?
Виробник
составКрем Артропант особливий через свого унікального складу. Виробник ТОВ «Сашера-Мед» стверджує, що в основі рецептури лежить вичавка з панта алтайського марала (оленячі роги). Лікарські властивості пантів доведені ще в 70-х роках в Радянському Союзі. Екстракт застосовувався як тонизируещее і адаптогенну ліки. У нас Артропант для лечение суставов.

Що входить до складу крему Артропант?
Зазначимо, що сам рецепт, згідно з офіційними відомостями, розроблений не компанією, а селькупами (ненці) — народ, який проживає на північному заході Сибіру. Тому склад крему зберігається в секреті. Панти сприятливо впливають на кісткову і м’язову тканину, а також мають протизапальні властивості. Крім того, в оленячих рогах міститься:

Глюкозамін-речовина, яка виробляється хрящовою тканиною і сприяє її відновленню. Глюкозамін перешкоджає руйнуванню хрящової тканини і прогресуванню артрозу.
Хондроїтин-входить до складу хрящових тканин, бере участь в синтезі сполучної тканини і перешкоджає подальшому руйнуванню суглобів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *