Новости

Ролеты і ворота

Пройшли ті часи, коли «наша міліція нас берегла» і «у нас немає злочинців». Зараз про захист свого спокою і майна треба дбати самому.

Для цього є дуже багато засобів і способів: від камер стеження і охоронних собак до установки якісних воріт і ролет.

Перший варіант звичайно надійний, але і з ним можуть бути проблеми. Це і додаткові витрати на утримання і обслуговування. Звичайно, можна встановити сигналізацію, а й тут будуть витрати і не маленькі.

Ми Вам пропонуємо, як вихід, універсальний варіант захисту: встановити якісні ворота і ролети. Автоматизація цих виробів значно спростить Вам життя.

Чому? Тому, що Вам нема чого приховувати і нема кого боятися, встановіть на вікна захисні ролети, вони захистять від цікавих поглядів і проникнення. Або хоча б ускладнять грабіжникам роботу.

Що стосується воріт, також можна для себе підібрати хорошого і надійного виробника, який гарантує якість своєї продукції.

Краще вибирати відкатні та розпашні ворота, вони більш надійні і практичні. Але і інші види воріт — це хороший захист.

Вибираючи ворота і ролети потрібно в першу чергу визначитися з ціною, а потім звертайтеся в нашу компанію «Інноваційні Технології Будівництва». У нас існує великий вибір якісної та гарної продукції на будь-який смак, колір і гроші. А головне, вони не вимагають особливого догляду і витрат.

Ніколи не поспішайте з покупкою. Спокійно визначитеся з тим, що Вам треба, а головне, не соромтеся задавати Ваші запитання, навіть якщо вони здаються смішними.

У нас діють системи знижок для постійних клієнтів! Тільки краще обслуговування і найнадійніша і якісна продукція. Ми цінуємо і поважаємо своїх клієнтів!

Автоматичні ролети із застосуванням з німецької автоматики Backer від компанії ИТБ покликані полегшити життя сучасної людини. Така автоматика створює додаткові умови для комфортного існування. При цьому багато господарів використовують захисні ролети в будинку під час закордонної поїздки, щоб створити ефект присутності.

Забезпечує надійний захист ролетних систем.
Автоматика виконує всі покладені на неї функції в строго зазначений час.
Ролети з автоматикою дозволяють зберегти в будинку дорогоцінне тепло взимку і прохолоду влітку. Це відмінна захист від сонячних променів.
Управління ролетами — дуже простий і зручний процес.
Установка автоматики на ролети — це вигідний процес, який окупить витрачені на нього кошти Вашим зручністю, комфортом та безпекою!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *