Новости

Отдых в Затоке

Любителі відпочинку на берегах Чорного моря знають одне заповідне місце, де найтепліше море, самий золотий пісок, саме ласкаве сонце і найяскравіші зірки. Той, хто відпочив тут хоч раз, на все життя зберіг у душі теплі спогади про Затоці, селищі міського типу, розташованого на Будакській косі, між Чорним морем і Дністровським лиманом, з портом в Кароліна-Бугаз. Поруч з Затокою живописно розкидані невеликі селища — Сергіївка, Грибівка, Лебедівка, Курортне і знаменитий Анкерман. І в самій Затоці, і в цих селищах розташовані численні недорогі пансіонати та готелі, готові прийняти постояльців в будь-який зручний для них час, а той, кому фінансово важко «потягнути» Проживання в готелі, завжди може заглянути в приватний сектор, де відпочиваючим здається кожен вільний кут. Між іншим, сервіс в готелях Затоки піднявся до досить високого рівня, і хоча до п’ятизіркових європейських готелів нашим готелям далеко, але в них уже обслуговують не гірше, ніж в Туреччині.

У двох словах відпочинок в Затоці можна описати як час, що минув не дарма. Тут вирує життя і вдень, і вночі, тому спати буде ніколи. Вже з ранку курортників чекає величезний 50-ти метровий піщаний пляж, довжиною в цілих 5 кілометрів, тепле море і гаряче-гаряче сонце! А другу половину дня можна присвятити своєму здоров’ю, відправившись приймати грязьові ванни на сірководневі озера, поруч з Дністровським лиманом. Ну а Отель с бассейном в затоке. Отдых в Затоке первая линия — отель Grandmore ввечері відпочинок в Затоці перетвориться для курортника в безперервну нічну дискотеку, адже з кожного бару, ресторану і кафе ллється завзята, запальна музика під яку хочеться танцювати всю ніч або караоке, почувши яке теж хочеться співати! Власники готелів і пансіонатів, приватники, які здають кімнати, настільки звикли до такого ритму життя, що навіть дивуються, коли хтось залишається ввечері в номері або в своїй кімнаті.

До речі, не забудьте, що всього в 40 км від Затоки розташувалася «перлина біля моря», легендарна Одеса. Чи не заїхати сюди в гості було б просто неввічливо. Так, Одеса не відрізняється великою кількістю архітектурних ансамблів і мальовничих замків, як Ялта, але їй вони не потрібні — похід на Привоз замінює все екскурсійні маршрути.

Відпочинок в Затоці подарує вам не тільки Чорне море, а й море свіжих соковитих фруктів, що тануть у роті, море справжнього домашнього вина, солодкого, як квітковий мед, море справжніх друзів, з якими не захочеться розлучатися, море радості, щастя і величезного бажання жити і насолоджуватися кожною секундою життя … Такий по-справжньому яскравий відпочинок ніколи не отримаєш де-небудь за кордоном, навіть за найбільші гроші!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *