Новости

Mobile ID Україна

Україна, батьківщина Whatsapp, готова запустити мобільний електронний підпис Mobile ID на азербайджанської технології Asan Imza.

Як повідомляє компанія B.EST Solution (Азербайджан), 7-8 лютого в Києві Державне агентство з питань електронного урядування України, мобільні оператори і міжнародні експерти обговорювали питання впровадження послуги мобільного електронного підпису (Mobile ID). Українській стороні технологія Mobile ID представляється найбільш перспективною в контексті надання електронних послуг громадянам, як з боку держави, так і комерційних підприємств. Mobile ID Украина передбачає розміщення на SIM-карті телефону мобільного електронного підпису, яка буде служити ідентифікатором особистості для створення юридично значимих електронних документів.

«Для України цей інноваційний проект може стати дійсно проривним для розвитку цифрового ринку. І я дуже радий, що в рамках спільної зустрічі представників Агентства, оператора мобільного зв’язку Kiyvstar і міжнародних експертів в особі Олександра Риженко, Вікторії Шевченко, Володимира Осташчука і Яни крімп, ми дали офіційний старт другого і останнього етапу пілотного проекту впровадження Mobile ID, який триватиме два місяці.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *