Новости

Сиалис

Згідно клінічних досліджень прийом Сиалиса і його дженериків може в деяких випадках супроводжуватися побічними діями, тривалість яких 15-25 хвилин. Найчастіше спостерігаються головні і м’язові болі, закладеність носа і запаморочення. Варто окремо відзначити випадки, коли ерекція не спадає протягом 4 годин — в таких випадках необхідна допомога лікаря, інакше тканини пеніса можуть бути пошкоджені, а це призводить до тривалої втрати потенції.

Viagra відноситься до групи лікарських препаратів, дія яких не моментально, тому її необхідно приймати за годину до інтимної близькості.Сиалис цена Діяти вона починає через 30 хвилин після прийому і дозволяє забезпечити чоловіка стабільної ерекцією на 3-4 години. Стандартна добова доза — 50 мг, але в певних випадках вона може бути збільшена.

Якщо говорити про побічні дії препарату, то в деяких випадках спостерігається запаморочення, закладеність носа, слабкість, порушення слуху і зору. Якщо протягом п’ятнадцяти хвилин побічні ефекти не зникнуть, то необхідно звернутися до лікаря. Не варто приймати цей препарат жінкам, так як його дія заснована на специфічній стимуляції кровопостачання статевих органів, для них існує особлива «Жіноча Віагра», але працює вона дещо по-іншому.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *