Новости

Профессиональная косметика для салонов

Трохи про шампуні для волосся
До тремтіння в колінах хочу шампунь, після якого на голові салонна укладка, але от лихо — в природі його не існує. Проповідувати проти рекламних роликів я можу вічно, що не заважає мені, як і багатьом іншим, купувати новинки, що обіцяють за короткий термін красу / обсяг / блиск / натовп захоплених «бабуїнів». Слоган століття: «Я ж цього варта!», А якщо немає, то чи не хочете ви отримати каблуком в око? Ну, що тут скажеш, кращий друг дівчини — це команда перукарів-стилістів-візажистів, а реклама — грамотний розлучення, ставка на жіноче марнославство. І ми ведемося, набуваючи для своїх нормальних і здорових волосся засоби для пошкоджених і посіченого / проти випадіння / від лупи / або ж 2 в 1.

Красиві волосиСтрого кажучи, м’яко висловлюючись, за словами знайомого товарознавця, шампуні 2 в 1 — це міф 20-21 століть. Як можна вмістити в один флакон засіб містить луг (шампунь) і засіб покликане дію цієї самої лугу знешкодити (бальзам для волосся)? Такі фінти не снилися навіть моєї вчительці хімії. До всього іншого, силікон, що міститься в подібній «подвійний обоймі», обволікає волосся, буквально душа його. Тому, робимо висновок, що шампунь і бальзам повинні міститися в різних пляшечках.

Ще один бич нашого століття, якщо вірити рекламі, — це жирне волосся і лупа. Ось тут взагалі хочеться всипати рекламникам по саме не балуйся.Профессиональная косметика для салонов. Napura — это натуральная и чистая итальянская косметика премиум класса Якщо ви миєте волосся 2-3 рази на тиждень і при цьому вони не встигають як слід забруднитися, значить ви не повинні користуватися шампунем для жирного волосся. Тому що ними ж вважаються тільки ті, які потребують щоденного очищення, щоб мати пристойний вигляд. Тобто на коренях вже до вечора помітний сальний блиск. Фахівці ж, навпаки, в один голос стверджують, що головна проблема багатьох жінок в тому, що у них пересушені волосся. Волосся треба зволожувати! Пінками, бальзамами, масками для волосся. І тут таке розмаїття серед професійних засобів догляду, що задовольнить запити навіть самої прискіпливої ​​душі.

Якщо вам диво як пощастило, і ви, як піонер-першопроходець, серед безкрайнього моря фірм і найменувань зуміли підібрати собі шампунь, з яким ваше волосся живуть душа в душу, мають здоровий блиск і не лізуть, як шерсть з бабиної кішки Маньки — не варто експериментувати далі. Пам’ятайте: краще ворог хорошого і від добра добра не шукають. Чим по-справжньому можна порадувати вашу шевелюру, так це процедурою кератірованія. Ось тоді у вас будуть гладкі, м’які, блискучі пасма, такі ж, як у моделей в рекламі шампунів.

Волосся до і після кератинового випрямленіяКератірованіе волосся — це глибоке оздоровлення волосся, насичення їх однією з важливих складових, тобто кератином.
Після даної процедури волосся стають здоровішими, як на вигляд, так і в своїй структурі. Вони менше ламаються, плутаються, легше розчісується, мають приголомшливий блиск і дуже приємні на дотик. Саме про них можна не кривлячи душею сказати «шовк волосся». Такий ефект тримається приблизно від 3 до 6 місяців і залежить від індивідуальних особливостей кожної шевелюри.
Можна легко сплутати поняття — кератірованное випрямлення волосся і ламінування. Але при ламінуванні відновлюється тільки кутикула волосся, а при кератірованіі відбувається їх повне оздоровлення, аж до структури. До всього іншого, ламінування не дає такого глибокого ефекту, лише візуально покращуючи вид.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *