Новости

Купюроприемник cashcode msm

На що в першу чергу варто звернути увагу при виборі сенсорного скла. це технологія за якою працює тачскрін.
На зміну застарілої технології поверхнево-акустичних хвиль, прийшла технологія заснована на інфра-червоному випромінюванні.
Головним недоліком ПАР сенсорних стекол є нестабільна робота сенсора в умовах підвищеного забруднення, вологості, цього недоліку позбавлені сенсорні інфрачервоні скла. Ресурс роботи сенсорного ІК скла практично необмежений. За кількістю торкань інфрачервоний тачскрін є лідером серед сенсорних стекол. При ресурсі роботи світлодіодів в 100000 годин. гарантований час роботи сенсорного скла Impulse становить мінімум 11 років.

При виборі сенсорного скла для терміналу як правило власники терміналів віддають перевагу найпоширенішою моделі, це ІК сенсорне скло 17 «з товщиною скла 3 міліметри.Купюроприемник cashcode msm. Купюроприемники производства канадской компании Cashcode по низкой цене. Ця модель користується попитом через те, що на ринку України у величезній кількості присутні монітори з діагоналлю 17 дюймів. також виробники металоконструкцій виробляють корпусу для платіжних терміналів зі стандартними прорізами на лицьовій стороні корпусу 17-ти дюймових моніторів.

Однак останнім часом все більшою популярністю користуються сенсорні скла з діагоналлю 19 дюймів. Вони візуально більше свого меншого попередника, що робить термінал більш привабливим для перехожих. Крім того. на моніторі більшого розміру можна вмістити більше опцій для вибору. що істотно спрощує пошук необхідних опцій на екрані терміналу.

Окремо хочеться відзначити інфрачервоні сенсорні скла виконані в широкому форматі, наприклад сенсорне скло 18,5 «або сенсорне скло 21,5». Дуже добре привертають до себе увагу Інстабокси оснащені сенсорним склом 32 «, вони вигідно відрізняються від всіх інших своїми розмірами.

Широкоформатні монітори суттєво відрізняються від так званих квадратних екранів. Термінали зібрані на широкоформатних моніторах виглядають більш сучасно, і привабливо, в них монітор можна розташувати як горизонтально, так і вертикально, що в свою чергу також привертає увагу потенційних покупців.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *