Новости

Друк на тканині

Часи однаковою одягу залишилися в далекому минулому. Сьогодні модно все яскраве і оригінальне, що не вписується у встановлені рамки і не відповідає шаблонах. Печать на ткани. Компания Simprint предлагает услуги по печати на ткани, печать на футболках, бейсболках и тд. Іменні футболки з написами — практичні і стильні речі, ідеально відповідають усім канонам сучасної моди і користуються колосальною популярністю за рахунок того, що їм дуже просто додати індивідуальність, вони дозволяють прискорити і спростити процедуру знайомства.

Розуміючи, що будь-який одяг з нанесенням імені або прізвища буде виглядати нудно і одноманітно, фахівці Simprint пропонують замовити іменну футболку, внісши власні корективи в її остаточний зовнішній вигляд за допомогою спеціальних дизайнерських інструментів:

— використання шрифтів, що відрізняються за розміром, кольором, виду (друковані, прописні, фігурні і ін.);

— нанесення візерунків і символів, додаткових знаків: особисті дати, зірки, півмісяці, крила, серця, черепа, хрести і т.д .;

— додавання рамки: широка, вузька, фігурна;

— яскраві фони в якості друкованої основи;

— застосування спецефектів: золото, срібло, флуоресцентні написи, 3D тощо.

Друк на футболках виконується на лицьовій, задній стороні, на виробах, наданих Вами або обраних з нашого асортименту. Незалежно від кольору відбитка і самого носія, обсягів і термінів виконання замовлення ми гарантуємо, що створені в СімПрінт оригінальні і якісні футболки не залишать Вас без уваги оточуючих.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *