Новости,  Торговля

Коровай або весільний торт в Одесі

Можна віддати перевагу традиційним рецептам і формам короваю та весільних шишок, а можна вибрати багатоярусний весільний торт на замовлення в Одесі — творі сучасного кондитерського мистецтва.

Коровай або весільний торт в Одесі можна замовити в кондитерській http://lovestory.od.ua/uslugi/svadebnyj-tort/, якщо ви вибрали для проведення торжества ресторан, банкетний зал, кафе або клуб зі своєю кухнею — можливо замовити весільний торт в Одесі числі інших страв частування, а якщо для святкування обрана затишна сімейна атмосфера вдома, то можливо, торт візьметься спекти хтось із родичів або подруг молодят.

Сучасні багатоярусні торти на замовлення в Одесі готують з легкого бісквіта, прикрашають гладкою помадкою — традиційно білого або пастельного тону — і решті декор на вашу фантазію і таланти кулінара! Фігурки, орнамент, фрукти, квіти, листя, кільця, стрічки, дзвіночки, авторський дизайн або в стилі тематичного весілля — все, що ви тільки можете собі уявити можна втілити в життя вмілими руками кондитера.

Скільки ж кілограм торта треба замовляти? Якщо весілля планується середня (50-70 осіб), то розраховувати треба на 200 грам на людину. Тоді тортик буде прекрасних розмірів, і всім гостям вистачить !!!

Що робити, якщо весілля маленька, тобто запрошених гостей не багато? Тоді для вас є відмінне рішення — фальш-ярус на весільному торті. Тоді і тортик буде виглядати красивим і великим, і не доведеться замовляти надто багато, і всім гостям дістанеться ласий шматочок вашого весільного торта!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *