Новости

ВЕДУЧИЙ ЗАХОДІВ

Попит народжує пропозицію, рівно, як навпаки https://sashabarin.com/vedushhij-na-prazdnik/. І ось в сучасному світі набирає популярність такий різновид пропозиції, як послуги ведучого тамади на різного роду заходи. Звичайно, їх не можна зарахувати до готового товару, адже вони не є купівлею, використовуваної на власний розсуд. Послуги ведучого — свого роду процес, метою якого є задоволення потреб покупця.

Види послуг і що входить в їх поняття

Почну з кінця і скажу, що обов’язково входить в проведення будь-якої події:

    • Чітке планування будь-якого заходу або свята, що включає підготовку сценарію, консультування клієнта про всі етапи просування і визначення тематики.
    • Вибір конкурсів і розваг. Я вислухаю ваші ідеї, побажання і не стану нав’язувати при цьому власну думку, а лише розповім своє бачення програми.
    • Робота з публікою. Я перетворю навіть самий неабиякий сабантуй в організоване і одночасно невимушене торжество.

А тепер перейдемо до того, чим я зможу вас порадувати:

  • Офіційні заходи. Те, що у звичайної людини викликає позіхання — офіційні прийоми, вручення премій або урочисті відкриття. Але я навчився і продовжую вчитися тримати баланс між пафосом і легкістю спілкування, а, значить, нудьгувати не доведеться. До речі, я купив новий смокінг, можна запросити мене на вручення «Оскара».
  • Корпоративи. Хороший тамада на корпоратив — ця фраза актуальна для пошукових систем, а для людей скажу простіше — я зроблю так, що цей день запам’ятає кожен член фірми.
  • Маркетингові заходи і промо-компанії. Організую все з ефективністю для бренду.
  • Чесні торжества: весілля, ювілей, хрестини та інші пам’ятні дати.

Раніше багато торжества організовувалося власними силами, а сьогодні кожен прагне до нових емоціям і приємним враженням: всі хочуть, щоб свята залишилися яскравим спалахом в пам’яті. Цього я і прагну добитися в своїй роботі. Упевнений, ви не будете розчаровані!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *