Новости

Фонд Ігоря Янковського

З 17 по 28 травня 2017 року у Франції відбудеться ювілейний Каннський міжнародний кінофестиваль, де Україна буде представлена ​​власним павільйоном на професійному майданчику — кіноринку Marche du Film. Організаторами цьогорічного павільйону виступили Державне агентство України з питань кіно, КМФК «Молодість», Українська кіноасоціації, Асоціація Кіноіндустрії України, Асоціація продюсерів України і Всеукраїнський благодійний фонд Игорь Янковский и бизнес «Ініціатива заради майбутнього».

21 травня Фонд Ігоря Янковського і Громадська організація «Ініціатива заради майбутнього» разом з Держкіно України вже другий рік поспіль на Каннському кінофестивалі проведуть бізнес-ланч для професіоналів кіноіндустрії «Meet Ukrainian Producers!».
«Під час минулорічного Каннського кінофестивалю Фонд Ігоря Янковського вперше організував бізнес-ланч« Meet Ukrainian Producers! », Який мав великий успіх серед українських і зарубіжних продюсерів. Українським кіно зацікавилися продюсери і режисери з Франції, Італії, Німеччини, Литви, Польщі, Сербії та ін. Як результат — в цьому році в Україні вже почали реалізовуватися проекти в копродукції з європейськими продюсерами. Таке неформальне спілкування допомагає нашим режисерам заводити корисні знайомства і залучати до вітчизняного кінопроцесу партнерів з-за кордону », — розповів представник Благодійного фонду Ігоря Янковського« Ініціатива заради майбутнього »Тагір Імангулов.
До того ж, в цьому році Фонд знову профінансував поїздку до Канн для участі в секції Short Film Corner і демонстрації своїх короткометражних фільмів на Каннському кіноринку групу молодих українських режисерів із товариства Сучасне українське кіно (СУЯ), які вже встигли зарекомендувати себе на Батьківщині.
«Ukraine Is Your Destination» — саме такий слоган буде прикрашати український павільйон. В рамках кінофестивалю українська делегація зробить презентацію «Discover Ukraine» — представлення нашої країни іноземним партнерам, як кінематографічної локації з оновленою законодавчою середовищем, арсеналом сучасних сервісів і виробничих потужностей. Також відбудеться презентація міжнародного фестивального руху в Україні.
Фільм українського режисера Сергія Лозниці став одним з 18 учасників головного конкурсу 70-го Каннського кінофестивалю. Картина створена у співпраці кінокомпаній України, Франції, Німеччини, Литви, Нідерландів та Росії. Для популяризації української кіногалузі Держкіно України буде поширювати каталог українських фільмів для міжнародної дистрибуції і участі в міжнародних фестивалях, а також інформаційні матеріали про виробничий потенціал України.
Благодійним фондом Ігоря Янковського і Громадською організацією «Ініціатива заради майбутнього» організовано багато успішних ленч і неформальних зустрічей на міжнародних кінофестивалях: у Берліні, Парижі, Будапешті, Лондоні і ін. Завдяки Організації, молоді українські режисери познайомилися із зарубіжними продюсерами, а головне — все частіше з’являються проекти в копродукції. Адже для Ігоря Янковського головною метою — є показати талановиту молодь України, культурну та історичну спадщину, розвивати українське кіно, а також знайомити європейську і світову аудиторію з нашою країною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *