Недвижимость,  Новости

Пошуки квартири мрії

Довгий час наша сім’я перебувала в пошуках ідеальної квартири в потрібному місці. Ми бували в самих різних житлових комплексах у всіх куточках столиці і її області, і кожен раз натрапляли на схожі проблеми. Найчастіше забудовники байдуже ставилися до якості будівництва, займаючись тільки рекламної складової для кращих продажів. Інші будували комплекси далеко від об’єктів соціальної інфраструктури і транспортних розв’язок, що перетворювало повсякденні справи на каторгу, особливо для жителів без автомобіля. Ми витрачали час на пошуки житлового комплексу, в якому в першу чергу дбають про майбутніх жителів, прикладають зусилля не тільки для того, щоб швидше продати, а що б допомогти знайти той заповітний будинок і забезпечити комфортом на довгі роки.

Поиски квартиры мечты, или «Теперь мы живем в Броварах». Ми чули багато відгуків від місцевих жителів про розвиненість інфраструктури, великій кількості гідних торгових і розважальних об’єктів, великій кількості парків і зелених зон для відпочинку. Рекомендації привели нас в сучасний житловий комплекс «Лісовий квартал». За проектом це десять багатоповерхових будинків комфорт-класу. Квартири 1-, 2- і 3-кімнатні. У відділі продажів нам повідомили, що п’ять будинків комплексу вже введені в експлуатацію і найближчим часом буде введено ще один будинок «Лісового кварталу». Будівництво, між іншим, здійснюється за монолітно-каркасною технологією, фасад утеплюється з використанням мінеральної вати.

За відгуками, ціна на житло в «Лісовому кварталі» дуже приваблива, навіть для Броварів. Також тут періодично діють знижки на нерухомість, а ще — вигідні умови розстрочки. У кожному дворі комплексу облаштовані дитячі та спортивні майданчики, зелена зона для відпочинку і парковка. Через дорогу розташований багаторівневий сучасний паркінг для підвищеної безпеки автомобілів місцевих жителів. Для сімей з маленькими дітьми перевагою буде наявність дитячого садка «Казка» на території «Лісового кварталу». На форумі обговорювали, що забудовник його самостійно побудував і обладнав всім необхідним від постільної білизни до посуду та кухонного обладнання. Дитячий сад не комерційний проектом, він був переданий забудовником на баланс міста Бровари у користування місцевим жителям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *