Новости

Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно

Важко уявити собі мандрівника, який приїхав до Криму і не побував на території декількох його пляжних зон. Поехать в Крым. Поездки на микроавтобусе Харьков Крым и обратно. Майже кожен готель на море пропонує скупатися і позасмагати на своєму пляжі.
пляжі Херсонеса
Як правило, відпочинок в Севастополі неможливо уявити без відвідування одного з пляжів Херсонеса. На березі Карантинної бухти розташований один з них (дикий), на який гості міста можуть потрапити, повернувши праворуч від входу в музей. Другий можна побачити з обриву, який розташований поруч з древнім дзвоном. Третій приваблює туристів тим, що знаходиться поблизу колон древнього храму. Найбільш популярним місцем відпочинку для місцевих жителів вважаються «качалки». Деякі пірнають тут зі скелі двометрової висоти.
Пляж «Сонячний»
На березі Пісочній бухти є не менше відвідуваний туристами пляж. Його скелясті береги усипані дрібної і середньої галькою. Від Херсонеса пляж відділений буной і залізобетонною стіною. Це місце знамените тим, що в 60-х роках тут був знятий фільм «Казка про царя Салтана».
пляжі Балаклави
На розташований в кінці набережної Балаклави пляж, на думку місцевих жителів, ходять тільки місцеві ледарі. Туристи ж вважають за краще бувати на Срібній, Золотому пляжах, а також Загублений світ або інжир і т.д. Всі ці унікальні місця знаходяться на території від мису Айя до Балаклави. До речі, тут без праці може бути знайдена хороший готель у моря, тому що в Балаклаві зараз розвивається туризм.
Пляж «Учкуївка»
Відомо, що ціни на відпочинок в Севастополі є доступними і на Північній стороні міста. Саме тут розташований один з найбільш відвідуваних пляжів не тільки місцевими жителями, а й численними туристами. Вода тут чиста, а серед розваг є аквабайк, бочка, що крутиться, банан і т.д.
Пляжі «Фиолента»
Багатьом подобається пляж в районі Фиолента. Гості міста можуть скупатися в найчистішому морі, походити по камінню і гальці, сховатися від сонця під стрімкими скелями, а також помилуватися чарівними погляди морськими видами. Тут же є хороший готель у моря, кожен може вибрати номер по душі.
бухта Козача
Якщо ви є прихильником тихого відпочинку, то це місце просто створене для вас. На досить протяжної берегової лінії є велика кількість диких пляжів. На деяких з них, наприклад, в Блакитній бухті навіть побудовані бари.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *