Новости

Шкода бітуму для людей

Виділення шкідливих речовин з покрівельних матеріалів з бітумної просоченням для жителів висотних будинків не відчутно, але для власників малоповерхових будинків може створити проблему. Приклад — дачний будиночок з покрівлею з матеріалу на бітумній основі (руберойд). Днем сонечко підігріло покрівлю, вітру немає, але над будиночком присутній енну кількість парів шкідливих речовин над покрівлею. До вечора температура знизилася, і шкідливі викиди можуть опуститися вниз, питома вага летючих високомолекулярних сполук набагато більше питомої ваги повітря. Ось тут їх і може вдихнути власник дачного будиночка. Але знову ж таки, скільки тих виділень? І який обсяг навколишнього середовища. Виходить, що до перевищення порога допустимої концентрації дуже далеко. Але вразливий власник дачного будиночка почне нервувати, прочитавши грізну статтю про шкідливі виділеннях, написану конкуруючої фірмою. Більш детально про вредное влияние асфальта на сайті http://reporter.zp.ua.

Як з таким явищем боротися? Як максимально заспокоїти споживача? Як зробити покрівельний матеріал максимально нешкідливим? Дуже просто. Раз на кілька років покрівлю необхідно обприскувати захисними рідинами, які перешкоджають, по-перше, розігріву площі покрівлі, по-друге — суттєво перешкоджають виділенню шкідливих речовин. Використовувати фарби, які не тільки відображають сонячні промені, але і захищають бітумну складову покрівлі від будь-яких реакцій, що в свою чергу обнуляє кількість виділень. При неможливості придбати захисну рідину, дачний будиночок в сонячну погоду можна елементарно окропити водою. Випаровуючись, вода буде природним чином охолоджувати площа покрівлі і нейтралізує виділення шкідливих речовин.

Питання про виділення шкідливих речовин з матеріалів з бітумної просоченням періодично викликається користувачами покрівельних матеріалів. А скільки шкідливих речовин виділяє автомобіль, припаркований біля дачного будиночка?

Про шкідливі виділених з покрівельних матеріалів з бітумної складової в першу чергу повинні вести боротьбу виробники. На перший план виходить оснащення виробничих процесів надійним обладнанням, що включає в себе ефективні вентиляційні пристрої, вловлювачі пилу і газів. Робочий персонал цехів і підсобні працівники з виробництва покрівельних матеріалів з бітумної просоченням повинні бути проінструктовані і строго дотримуватися правил, спрямовані збереження здоров’я при проведенні робіт на складних ділянках виробництва.

Підсумок: будь-який матеріал можна зробити як абсолютно безпечним, так і небезпечним для здоров’я користувачів. Тому при облаштуванні покрівель на бітумної основі необхідно використовувати матеріали хорошої якості. Недотримання технологічного процесу при виробництві покрівельного матеріалу легко виявити при візуальному огляді рулонів. І найкраще закупівлю покрівельних матеріалів проводити за допомогою професіоналів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *