Новости

Кастингові вудилища

Кастингові вудилища розраховані для застосування в парі з мультіплікаторной котушкою, вони надійніші, довговічніші і могутніше в порівнянні з безінерційні. На відміну від вудилища спінінгів рукоятка має особливу будову і оснащена спеціальним курком «тригером», що забезпечує правильний і зручний хват. На бланку встановлюється більша кількість пропускних кілець невеликого діаметру на низьких ніжках. Це пов’язано з більш високими вимогами, що пред’являються до потужності снасті і в значній мірі допомагає розвантажити бланк вудилища. Котушка і пропускні кільця розташовані зверху бланка, за рахунок чого зменшується тертя і збільшується дальність закидання приманки. Цены на удочки посмотреть тут на сайті https://zabros.com.ua.

В цілому, кастингові вудка більш функціональна і практична, дозволяє впоратися з більш сильною і великою рибою, чудово підходить для троллінгу.

Вибір довжини залежить від передбачуваних умов лову. Короткі моделі оптимальні для лову в незручних для закидання місцях (кущі, дерева, очерет), а також для лову з човнів. Якщо ж ви підбираєте вудилище для лову з берега або на далекій дистанції, зверніть увагу на моделі довжиною від 270 см.

В ідеалі повинні бути з вставками зі спеціальних, високоміцних матеріалів, а їх кріплення до бланку (лапки) досить жорстким. Покриття лаком намотування — акуратним і без патьоків.

В інтернет магазині zabros.com.ua ви зможете вибрати і недорого купити, як універсальне, так і спеціалізоване кастингові вудилище, для певних умов лову з доставкою по Києву та Україні. Ми допоможемо підібрати вудилище для кастингу, що відповідає вашим вимогам і представляємо відмінний вибір: G.Loomis, Lamiglas, Abu Garcia, Berkley, Graphiteleader, Daiwa, Favorite, Salmo, Shimano.’

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *