Новости

Двері

Межкомнатные скрытые двери и фурнитура для них — одна з основних деталей будь-якого інтер’єру, можна сказати родзинка. І хоч постійно не вистачає грошей на ремонт або будівництво, немає вільного часу на правильний вибір, я все-таки рекомендую приділити трішки більше часу вибору міжкімнатних дверей.

Як людина, яка займається продажем міжкімнатних дверей більше 15 років, впевнений, чи зможу дати дійсно слушні поради щодо вибору якісних і при цьому не обов’язково дорогих міжкімнатних шпонованих дверей. Якісні двері, які будуть служити довго, не обов’язково повинні коштувати великих грошей.

Є кілька порад щодо вибору надійних шпонованих дверей.
— Вибирайте двері, які після візуального огляду не викликають відрази і дискомфорту. Якщо двері вам подобаються візуально і при цьому зроблені з якісних матеріалів, це вже плюс.

— Бажано, щоб дверна коробка була з ущільнювальною гумкою для більш м’якого і герметичного закривання дверей.

— Рекомендую купувати двері Українського виробництва: їх ціна нижча, ніж закордонні аналоги, а якість і вживані технології такі ж. Більш того, я можу порекомендувати кілька заводів, продукція яких не піднялася в ціні. При цьому заводи «Оміс» і «Новий Стиль» кілька разів піднімали ціни на свою продукцію. Доходить до смішного: вартість ламінованих дверей з покриттям з ПВХ плівки трохи нижче, ніж у шпонованих дверей з обробкою в шпоні сандал, горіх, венге, білений дуб і так далі.

— Приділіть увагу прилягання скла до дверей. Правильне кріплення скла до дверного полотна — на якісний силіконовий ущільнювач і по всьому периметру.

— При виборі кольору шпону уточнюйте у продавця можливість замовлення додаткових аксесуарів — плінтуса, шпонованих панелей для декору. Поважаючий замовника завод робить і те і інше, а продавець надасть додаткову знижку до 20%! на додаткове замовлення.

— Уже проходить той час, коли лиштва прибивають гвоздиками. Замовляйте комплектуючі для дверей (дверна коробка, лиштва, додаткова планка) з можливістю з’єднання «шип-паз». Зазвичай це називається телескопічним погонажу. Наявність таких погонажних виробів показує рівень виробництва. На кустарному обладнання такого не зробиш.

— Приділяйте особливу увагу міжкімнатних механізмам. При виборі низькопробного механізму для ваших дверей всі плюси зійдуть нанівець. Я б порекомендував брати механізми з карбоновим язичком. В ідеалі механізми AGB (Італія, вартість близько 140 гривень). Трохи простіше, китайські механізми, але теж з карбоновим язичком. Їх вартість демократичніше — 70 грн. під фіксатор і 25 грн. прохідний механізм.

На фотографіях одна з дуже популярних моделей дверей — Шпоновані двері Глазго. З цими дверима можна робити чудеса. Будь-яке скло — молочне, бронзове, хоч чорне. Будь-який малюнок з каталогу, хоч стразики і камінчики можна приклеїти. Шпон — 15 видів плюс біла емаль. Двері Глазго — вибери свою двері!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *