Новости

Кава lavazza oro

Ми гарантуємо достовірність кофе lavazza oro на 100%!
Постійно спостерігаючи на столичних та інших ринках упаковки кави Lavazza oro незрозумілого походження, хочемо застерегти Вас від цієї покупки. Проста істина, не може нібито справжня кава, який продають на Столичному ринку або на ринку Чапаєвка в Києві, коштувати дешевше, ніж в супермаркеті в Італії. Шахраї по всьому світу давно користуються популярністю кави, видаючи за нього суміші «власного твору» і особливо часто підробляють відомі марки, такі як Lavazza. На думку фахівців, всі підробки діляться на два основних види — грубі і тонкі.

У цій статті спробуємо ретельно порівняти підробку з оригіналом і показати Вам, що називається десять відмінностей.
Зверніть увагу на упаковку, на ній обов’язково повинна бути інформація на російській, українській мові із зазначенням виробника та імпортера на Україну. Якщо такої інформації немає, швидше за все, це говорить про те, що «кава» завезений в Україну нелегально і простежити, звідки просто неможливо. Багато хто вважає, що відсутність стікерів на пачці говорить про те, що це оригінальний продукт, привезений з Італії, але це не так, швидше за все «кава» надійшов до нас з Польщі, Румунії або від інших довколишніх сусідів.

На упаковці обов’язково повинен бути присутнім чіткий логотип виробника, для прикладу ми придбали «кава» на ринку і на упаковках кави Lavazza логотип нанесений чорною фарбою, яка стирається від дотиків.

Ще одна можливість перевірити, наскільки оригінальний продукт перед вами, це відвідати сайт офіційного виробника. У нашому випадку ми не виявили на сайті lavazza.it зображень або подібних назв «кава», який був придбаний на базарі. Логічний висновок, якщо на сайті виробника немає кави з такою назвою — це 100% підробка з використанням логотипу відомого виробника.

Безсумнівно, найчастіше підробляють мелену каву, так як це простіше з точки зору виготовлення. Порошок натурального продукту змішують з різними замінниками, в ролі яких можуть виступати перетерті смажені жолуді, зернові та бобові культури, кісточки плодів, каштани, овочі, але частіше за все для цих цілей використовується цикорій. Хоча ці добавки і мають природне походження, а значить, екологічно безпечні, смак напою вони погіршують значно.

Перевірити підозри на фальсифікацію меленої кави досить легко. Для цього розітріть невелика його кількість на аркуші білого паперу і придивіться: сторонні домішки будуть добре помітні завдяки відмінностям за кольором і будовою. Наявність будь-якого незвичайного запаху також свідчить про використання при виробництві сурогатних порошків. Якщо висипати таку суміш в стакан з холодною водою, чужорідні частинки дадуть буро-жовтий колір, швидко склеїти і осядуть на дно, а кавовий порошок залишиться на поверхні. Ми виконали даний експеримент і в тій чи іншій мірі отримали підтвердження про фальсифікації.

Для правильного вибору радимо звертатися до офіційних імпортерів і їх представникам кави зазначених марок на Україні. Отримати професійну консультацію можна також в нашій компанії або на сайті https://hungary.in.ua
Ми гарантуємо достовірність продукції, яку продаємо на 100%!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *