Новости

Кролівництво в домашніх умовах

«Розмножуються, як кролики», — нерідко чуємо від людей. Кролі дійсно швидко розмножуються, приводячи вельми численне потомство. Від однієї самки за її трирічну життя можуть з’явитися на світло 150-180 кроленят (до 10-12-ти в одному посліді)! Розведення кроликів — справа серйозна, що перевіряє людини на працьовитість, і має свої важливі нюанси. купить кролика в киеве для розмножування можна на сайті http://kkroli.com.ua.

Євген Самарец з села Владимировское Запорізького району, займається розведенням кроликів вже 5 років, будучи «довгожителем» серед кролівників. Воно стало для нього справою життя. Працював він і на кроліководческой фермі. З 200 вухатих особин сьогодні Євген залишив 50 — регулює кількість кролів під свої фізичні можливості і час.

Кролівництво в домашніх умовах

— Євген, кажуть, що кролики вигідні тварини. Мова йде тільки про їх плодючості? Або головна вигода в іншому?

— Розведення кроликів в домашніх умовах приносить хороший дохід, адже в рік від однієї кролиці отримують чотири-п’ять окролов. Але в порівнянні з іншою домашньою живністю, яку тримають на м’ясо, кролі ще і в два-три рази менше з’їдають кормів і при цьому також швидко набирають вагу.

годування кроликів

При розведенні кроликів вам не доведеться багато думати про раціоні їх харчування і фінансові витрати на харчування цілком адекватні. Одному кролику в залежності від породи вистачає від 150 до 300 грамів суміші зернових на добу:

10-15% пшениці;
10% проса;
10% насіння соняшнику;
20-25% зерен кукурудзи;
40% ячменю.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *