Новости

Масаж

У наш час важко знайти людину, яка не чула б про цілющі властивості такої поширеної процедури як масаж. Він необхідний і дітям, і дорослим, і пенсіонерам. У будь-якому великому місті цю процедуру пропонують медичні клініки та салони масажу. Тайский массаж для мужчины в салоні Адель https://adele.com.ua.

При масажі відбувається вплив на всі системи організму. Він одночасно тонізує і розслаблює. Дихання стає глибоким, за рахунок розширення капілярів стає кращою циркуляція крові, що покращує постачання тканин киснем. Припиняються головні болі, регулюється і поліпшується травлення. Сеанс масажу може допомогти знизити тиск, уповільнити пульс. За рахунок стимулювання роботи потових і сальних залоз очищається і зволожується шкіра. Масаж покращує відлущуючий ефект, шкіра стає більш свіжою і пружною. Існує чотири основних типи масажу: лікувальний, спортивний, косметичний і гігієнічний.

Масаж — потужний засіб для профілактик та лікування багатьох захворювань. Краща і приємна процедура для зняття стресу, відновлення працездатності. Він може бути як загальним (всього тіла) так і для окремих частин тіла.

Масаж спини є одним з найефективніших елементів терапії та профілактики опорно-рухового апарату людини. Допомагає при різних порушеннях постави, підтримує правильне положення хребта. Знімає зайву напруги

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *