Новости

Що таке наповнювач для м’яких меблів і який найбільш відповідний

З я ким наповнювачем купити диван у Києві

Перше на, що звертаємо увагу при покупці м’яких меблів — безумовно привабливий зовнішній вигляд. Іноді за цим, може ховатися не надто якісна «начинка», тому тут потрібно зробити особливий акцент. Крім каркасів і тканин оббивки, є ще наповнювач, який присутній у всіх диванах які можна подивитися на сайті http://divani.in.ua/.

пружинні блоки
Мабуть, це найбільш старе і перевірений винахід в меблевій індустрії. Конструкція представлена ​​міцно переплетеними між собою сталевими пружинами. Рівень комфорту і вартості меблів буде залежати від щільності (чим більше, тим краще). Вироби надійні, довговічні, і при якісному виготовленні сприятливо впливають на самопочуття і поставу.
поліуретан

Хороша альтернатива поролону. Виготовляється шляхом спінювання синтетичних матеріалів і може довгий час зберігати пружні характеристики. Відомий поєднанням ціни і якості, використовується в багатьох моделях диванів. Безпечний для здоров’я.

поролон
Один з дешевих складових для меблів. Хоча, звичайно сказати, що покупка такої продукції буде економічно вигідним вкладенням — важко. Через свою ціну, якість середня і існує велика ймовірність, що продукт швидко прийде в непридатність.

дюрафіл
У цьому полотні зроблені вертикально спрямовані волокна, воно термокрепленное і високоеластичне. Велика перевага — маленька залишкова деформація і еластичність. Поєднання цих параметрів дозволяє швидко відновлювати колишню форму навіть після тривалих навантажень. В його основі лежить поліестер. Такі меблі стійка до горіння, вологи і мікробів. На додаток до всіх перерахованих вище плюсів, вона дуже практична і зручна.

холлофайбер
Аналогічний синтепону, але набагато краще тримає форму. Можна зробити акцент на зносостійкість. Крім того, м’які меблі виходить гигроскопичной, гіпоалергенної, нетоксичного та гігієнічною. Основний недолік, це висока вартість, але з другої сторони, дешевий тип доведеться поміняти не один раз.

кокосовий наповнювач
Переважно використовується в комбінації з іншими основами. Має високу жорсткість, і тим самим дає можливість відокремити металеві жорсткі пружини і верхній шар. Для того, щоб ОЧЕС дійсно відповідав усім перерахованим вище характеристиками, він повинен бути проведений без штучної просочення і тільки зі зрілими горіхами.

латекс
Якщо Вам пощастило вибрати саме такі меблі — будьте впевнені, що вона прослужить чимало років. Володіє унікальними експлуатаційними властивостями і ідеально підійде для диванів і ортопедичних матраців. Розподіляє навантаження, підтримує рівне положення хребта під час сну і прибирає вібрації від переворотів. Має бактерицидні властивості, дуже пружний і добре тримає первісну форму. І знову, як і в попередніх позиціях, зауважимо, що дозволити собі такий продукт зможе далеко не кожен так як, задоволення досить дороге. Дивани з таким наповнювачем можете переглянути на сайті http://divani.in.ua/myagkaya-mebel/.

Замість висновків, відзначимо, що будь-який з цих наповнювачів має право на життя. Ви можете відчувати себе комфортно на твердих пружинах або на «повітряному хмарі». Навіть якщо виберете більш дешевий варіант, головне правильно за ним доглядати і стежити за його зношуванням, тоді м’які меблі — стане джерелом відпочинку і натхнення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *