Новости

Кавоварки гейзерного типу Bialetti

Кавоварки гейзерного типу Bialetti дуже швидко завоювали популярність в Італії і країнах Європи. Їх переваги — досить простий пристрій, швидке приготування міцної кави, чудовий смак напою і найголовніше гідність — процес не вимагає Вашої уваги.
На даний момент Ви можете купить bialetti гейзерні кавоварки, розроблені для приготування на плиті — досить налити води в нижній резервуар, насипати в спеціальний відсік натуральна смажена і попередньо мелену каву, а потім поставити на будь-яку нагріту поверхню -Плита. Лише власникам індукційних плит варто переконатися, що обрана модель кавоварки оснащена феро-магнітним підставою. Почекавши всього 5-6 хвилин Ви отримаєте смачний і міцний еспрессо.

Але все ж дуже зручними стали електричні гейзерні кавоварки Bialetti. Ці пристрої працюють від електричної мережі і їх не потрібно розміщувати на плиті. У самій кавоварці встановлений нагрівальний елемент. Більшість моделей електричних кавоварок обладнані зручним таймером.
У нашому інтернет-магазині https://posuda-hit.com.ua Ви можете купити гейзерні кавоварки Bialetti. Вони надійні, прості в експлуатації і досить довговічні. А якість приготованого напою цілком відповідає слогану Биалетти: приготуйте будинку такий же еспресо, як в кав’ярні.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *