Новости,  Политика

Трамп накричав на телевізори, дізнавшись про початок розслідування звільнення Комі

Президент США Дональд Трамп прийшов в лють, коли дізнався з телерепортажу про те, що починається розслідування обставин звільнення їм колишнього глави ФБР Джеймса Комі. Джерела кажуть, що він в буквальному сенсі став кричати на телевізори, встановлені в Білому домі.

«Трамп розлютився через розслідування, кричав на телевізори в Білому домі, які транслювали новини, і наполягав на тому, що він став об’єктом змови», — наводить агентство Associated Press слова джерел в Білому домі.

Саме розслідування відкрив спецпрокурор Роберт Мюллер. У той же час Трамп, не називаючи імені, написав у своєму Twitter, що людина, який веде цю розслідування, сам радив йому звільнити директора ФБР «Полювання на відьом», — додав Трамп. Експерти кажуть, що Трамп имел ввиду заступника генерального прокурора США Рода Розенстайна, який призначив Мюллера спеціальним прокурором.

За даними американських ЗМІ, Мюллер зараз розслідує, не створював чи президент США Дональд Трамп перешкоди правосуддю. Адже, як показав Комі на слуханнях в Сенаті, Трамп, перед тим як звільнити його, звертався з проханням про припинення розслідування щодо свого колишнього помічника з нацбезпеки Майкла Флінна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *