Новости

Реванш Ковальова і Уорда закінчився черговим суддівським скандалом і нокаутом

Варіанти обговорювати яке сталося рівно два. Можна поговорити про сам бій-реванш між Сергієм Ковальовим і Андре Уордом, а можна — про суддівство. Обидва варіанти правильні. Але фішка в тому, що обидва — з поганим результатом для російського боксера, який програв технічним нокаутом у восьмому раунді поєдинку в Лас-Вегасі.

Після листопадового бою між цими хлопцями, коли судді охоче побачили перемогу Уорда, реванш чекали з величезним нетерпінням. Говорили, причому все, що буде поставлена ​​крапка. Раз і назавжди. Чому виключали можливість другого скандалу — не знаю, але саме це і сталося.

Перед другою зустріччю було сказано багато слів. Ковальов рішуче збирався не доводити справу до суддівського рішення (що правильно), горів бажанням вдарити Андре по обличчю (що ще більш правильно) і на вигляд навіть не піддавався емоціям (ідеально правильно). З кожного кута при цьому чулося, що справедливість восторжествує, а дата, коли світ на власні очі і у плоті побачить цю саму справедливість — 17 червня.

Вся міць російського патріотизму в ніч за московським часом об’єдналася в боксерські рукавички Сергія, які з першого ж раунду почали потрапляти по американцеві. І в другому потрапляли, і в третьому. А потім пішов якийсь рассінхрон: по вболівальницьких відчуттям помста була все ближче, а в ринзі Уорд почав захищати свої чемпіонські пояси.

Захищав брудно, іноді по принципам гетто — аби залишилися. В такому випадку відповідь мав бути суто челябінський, щоб відразу і наглухо. Поки цього не було, Андре іноді бив нижче пояса і в цілому перегравав Сергія.

Першу зустріч Ковальов програв через недостатньо хорошого функціонального стану, що і вийшло на авансцену в другій половині бою. На жаль, тієї ж самої помилки уникнути не вдалося. Знову витривалість почала підводити, а Уорд, як на зло, ще більше підстроївся під роботу опонента.

Приблизно на межі російських очікувань і паніки, бій і закінчився. В еквіваленті поєдинку — у восьмому раунді. Уорд найпотужнішим ударом потряс Ковальова і тут же кинувся його добивати, а коли Сергій виявився біля канатів, в черговий раз пробив не просто нижче пояса, а саме в пах. Рефері втрутився в те, що відбувається … І зупинив бій, присудивши перемогу технічним нокаутом. Не просто не давши перевести дух Ковальову, а навіть хоча б не відрахувавши нокдаун

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *